Zadanie sfinansowano ze środków pozyskanych przez Opolskie Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarzadowych w ramach projektu „Kierunek NOWE FIO” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030

Rudzio

Rudzio

Rudoś kilka lat temu został odebrany interwencyjnie od kata, który się nad nim znęcał, trzymał w klatce z kozą i głodził. Piesek miał przetrącony ogonek, jadł obierki i przeraźliwie bał się ludzi. Lata pracy i miłości dały pozytywny efekt, choć przykra przeszłość nadal potrafi odezwać się w umyśle Rodosia. Dziś Rudek choruje na niedoczynność tarczycy, ma problemy ze stawami, niedowidzi i niedosłyszy, cierpi również na demencję. Bierze szereg leków i suplementów, które pozwalają mu funkcjonować w maksymalnym dla niego komforcie.

Potrzeby:
Karma dla seniora, Karsivan, Synoquin lub Sizarol, Vetomune, Frthyron 200 mg, pasta konopna (CDB), Zylkene 75 mg

Z życia wzięte

21.09.2021

Rudoś staruszek ze swoją postępującą demencją, jest coraz bardziej nieporadny, a przez to tak rozczulający. Potrzebna mu jedynie pełna miseczka, miękka podusia i dużo miłości. Adoptujcie staruszki.

27.09.2021

Rudoś od wczoraj leczony jest objawowo, gdyż ma problemy z układem moczowym. W tygodniu prowadzona będzie diagnostyka, w tym USG. Rudo bardzo nie lubi badań. Robi się wówczas zły niczym wilk.

3.08.2020

Rudoś także lubi przytulić się do tygryska.